Tehnician - electrician/frigotehnist/instalator

Candidatul ideal

  • Poseda experienta si capacitate profesionala specifica postului;
  • Experienta in intretinerea imobilelor si/sau a spatiiilor comerciale;
  • Certificat calificare in meseria de electrician/instalator instalatii sanitare/HVAC ;
  • Promoveaza spiritul de echipa;
  • Este o persoana dinamica, usor adaptabila, cu atitudine proactiva si orientare catre client.

Descrierea jobului

  • Responsabilitati principale:
    supravegherea, intretinerea, remedierea si operarea instalatiilor si echipamentelor aferente cladirilor de birouri, centrelor comerciale si a parcurilor logistice.

Descrierea companiei

Cu o perspectiva sigura si orientata catre client, BSS si-a consolidat in timp renumele si statutul, mentinand parteneriate durabile prin furnizarea de servicii complete si integrate de Property & Facility Management, la calitatea standardelor europene. In anul 2016, dupa ce grupul european REIWAG Facility Services GmbH a devenit actionarul principal al companiei BSS, portofoliul gestionat a ajuns la peste 3 000 000 mp de spatii de birouri, logistice, comerciale si retele de sedii.

Departament:
Constructii/Instalatii
Industrie:
Constructii și Prestari servicii
Tip job:
Full time
Oras:
Bucuresti
Nivel cariera:
Entry-Level/Mid-Level

Depune CV

Completeaza cu datele tale si te vom contacta daca te potrivesti postului disponibil.

Alege tipul de job dorit